SIKÇA SORULAN SORULAR

SIKÇA SORULAN SORULAR

Bir beslenme programıdır, bu programla beslenme alışkanlıklarınızı değiştirerek daha dengeli,sağlıklı yaşamanızı sağlamaktadır. Metabolik Balance® Dr. Wolf Funfack ve beslenme uzmanları tarafından, uzun yıllar içerisinde geliştirilmiş kilo ve metabolizma düzenleyicisidir. Sağlık bilgileriniz,kan tahlilleriniz ve fiziksel değerlerinize göre kişiye özel olarak hazırlanmaktadır.

Hamileler, böbrek hastaları ve karaciğer yetmezliği olanlar, 8 yaşından küçük çocuklar hariç herkes katılabilir.

Sizin için hazırlanan beslenme programı sağlık durumunuza göre vücudunuzun ihtiyaç duyduğu tüm sağlıklı besinleri almanızı sağlıyor. Beslenme ile öncelikle metabolizmanız, vücut dengenizdüzene girince, fazla kilolarınızıda vermeye başlıyorsunuz.

Vücudunuz olması gereken doğal kilosuna ulaşır, yağlar azalır, kas ve bağ dokusu dengelenir, cildiniz daha gergin ve pürüzsüz olur. Enerji düzeyinizde fark edilir artış, gündelik verimliliğiniz ve konsantrasyonunuzda düzelme olur. Daha sağlıklı, aktif, daha zinde olursunuz ve bunlar yakınlarınız tarafından da fark edilir.

Metabolik Balance® uzun yıllara dayanan çalışmaların birikimiyle, kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Bu programı uygulamak üzere eğitim ve setifika almış Tıp doktoru temsilciler tarafından verilmektedir. Temsilciniz program boyunca düzenli randevularla sizinle görüşmekte, uygulamanıza destek olmaktadır.

Sağlıklı Bir Yaşamı Ertelemeyin!

İlaçlar gıdanız değil, gıdanız ilacınız olsun... "Hipokrat"